DHİ Saç Ekimi Yöntemi

Saç onarım teknikleri arasında en gelişmiş olan tekniklerden biri olan DHİ saç onarım tekniği saçların daha sağlıklı görünmesini sağlayan bir tekniktir. Bu teknikte neşter kullanılmadığı için herhangi bir yara izi oluşmamaktadır. DHİ saç onarım tekniği yapan klinikleri bir seferliğine mahsus ziyaret ederek tek bir seansta teknolojinin gelişmesi cihazlarından istifade edilerek çok daha hızlı ve etkili sonuçlar alınabilir. Tekniğin en can alıcı noktası neşter kullanılmadan işlem yapılmasıdır. Bu teknikte neşter kullanılmaması yara izinin oluşması gibi uzun iyileşme süreci gerektiren durumları ortaya çıkarmaz. DHİ tekniği uygulamasının ardından Saçların bütün ömür boyunca sağlıklı olarak doğal bir şekilde büyümeye devam etmesi bu tekniğin artılarından biridir.

DHİ tekniği nasıl uygulanır

DHİ Saç ekim tekniği ile saç kökü tek tek çıkarılmakta ve iki farklı teknikle aynı yere doğrudan ekilebilmektedir. FUE yönteminden farklı olduğu için saç derisinde çizikler ve delikle açılmaz. Gelişmiş tıbbi cihazlarla hızlı bir şekilde uygulanan bu teknikle doğal saç büyümesi sağlanmış olur. Uygulama sonrasında kullanılan ilaçlar FUE tekniğine nazaran çok daha azdır.

Saç kökleri acısız çıkartılır

DHİ saç ekim yönteminde saçlar acısız bir şekilde çıkarılır. Hafif bir iğne batması hissi verir. Ekimin verimli olması için saç kökleri ile birlikte dış zarlar ve yağ bezleri de çıkartılmaktadır.

Saç onarım alanında adeta bir devrim niteliğinde olan bu yöntemi en iyi şekilde uygulayan kliniklerden biri olan http://www.trabzondasacekimi.com/ üzerinden ulaşabileceğiniz klinikte bir seansta saç ekimi son teknoloji ürünü cihazlarla yapılmaktadır. DHİ saç ekimi yaptırmak isteyenler Telefon: +90 505 371 53 52 numaralı telefonu arayarak whatsapp aracılığı ile fotoğraf gönderebilir ve genel bir değerlendirme yapılmasını sağlayabilirler.